Верифікований профіль
8
Років досвіду
4
Верифіковані рекомендації
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
Ваш експерт з нерухомості з досвідом більше 5 років.
Знаю як вигідно продати/здати Ваш об'єкт.

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • АН Євродом
    450 000 $
    1 139 $/м²

    Сумська вул., 45

    багатофункціональне приміщення
    395 м²
    1910 рік побудови
    сьогодні
    Без КОМІСІЇ для покупця !!! Пропонується до покупки ексклюзивний об'єкт на ринку комерційної нерухомості в центрі Харкова за адресою вул. Сумська 45. Просторий офіс площею 395м2 розташований на 2 поверсі поєднує історичний престиж локації та сучасні технічні можливості, необхідні для ефективного ведення бізнесу. Наявність двох вхідних груп дозволяє зручно розділити потоки персоналу та відвідувачів. Внутрішній простір включає кабінетну систему: два великі зали (112 м² і 51 м²), кабінет директора, переговорну, приймальну, а також 2 кухні та 4 санвузли. Інтер'єр виконаний у сучасному діловому стилі із використанням якісних матеріалів. Високі стелі, продумане багаторівневе освітлення та велик...
    Рієлтор
  • АН Євродом
    220 000 $
    707 $/м²

    Мирослава Мисли вул. (Цілиноградська), 58а

    багатофункціональне приміщення
    311 м²
    2018 рік побудови
    сьогодні
    У продажу приміщення загальною площею 311м² розташоване на першому поверсі сучасного житлового комплексу в одному з спальних районів міста — ЖК «Дует», вул. Цілиноградська, 58-Б. Простір спроектований максимально функціонально: в основі лежать простора зала 160 м², що дозволяє організувати ефективну торгову зону або відкритий офіс (open space). Наявність кількох підсобних приміщень, коридорів та санвузла робить об'єкт зручним для персоналу. Висота стелі 3,36 м створює відчуття об'єму. Технічне оснащення об'єкта відповідає найвищим вимогам комерційного використання. Тут уже встановлена ​​та функціонує промислова вентиляція, що критично важливо для підприємств громадського харчування, медичн...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.